Kas yra biokorektoriai?

Biokorektoriai - tai natūralios kilmės biologiškai aktyvios medžiagos, turinčios savybę koreguoti biocheminius procesus organizme.

Ligos neatsiranda akimirksniu - slapti pokyčiai organizme vyksta ilgą laiką prieš pasireiškiant ligos simptomams. Tokia „paslėpta" būsena, kai organizme jau vyksta normalių procesų pakitimai, bet mes dar nieko nejaučiame ir nežinome, yra vadinama priešlige.

Šie pakitimai vyksta tokia seka:

biocheminė reakcija -> procesų grandinė, kurioje ši reakcija dalyvauja -> fiziologinių procesų pokyčiai -> priešligė -> liga.

Savaime suprantama, kad ligos gydymas yra jau pavėluotas veiksmas. Dar daugiau - vaistais dažniausiai slopinami simptomai, tačiau pati ligos priežastis lieka nepašalinta, ir liga pereina į lėtinę formą. Kur kas efektyviau yra atstatyti biocheminius procesus pačioje pakitimų pradžioje - pašalinti priežastį ir neleisti išsivystyti ligai.

Šiuolaikinė medicina susiduria su didžiulėmis problemomis, kurių, nepaisant visų technologijų ir progreso, nepajėgia įveikti:

  • pastoviai didėjančios išlaidos sveikatos apsaugai ("Simptominių medikamentų politika tokia: valstybė leidžia milžiniškus pinigus, kad palaikytų žmogų pusiau sveiką.” - „Senoji Tibeto medicina - šiuolaikiniam gydymui” [„Lietuvos žinių” priedas „Sveikata ir grožis”, 2005 m. birželio 14 d., 24 nr.])
  • „jaunėjančios” ligos - dažnėjantis vaikų sergamumas „senelių” ligomis
  • didėjantis mikroorganizmų atsparumas antibiotikams
  • didelis sergamumas (ir netgi mirtingumas) dėl pačių vaistų sukeliamo pašalinio poveikio

Neveltui vis labiau domimasi Rytų medicina, kurios žinios buvo kaupiamos daugiau nei 5000 metų, o žmonės ieško alternatyvių, nemedikamentinių sveikatos atstatymo būdų. Dėl to biokorektoriams neišvengiamai turi būti skiriamas deramas dėmesys.

Jeigu pageidaujate daugiau informacijos, parašykite mums.